Aktuality

Zveřejněno 09. 06. 2020

Pořádání pouťových oslav se ruší

v letošním roce se v naší obci nebudou konat pouťové oslavy.

Vážení spoluobčané,

vzhledem k vládním nařízením ohledně potlačení šíření koronaviru a dle níže uvedeného vyjádření Obecního úřadu, se nebudou v letošním roce v naší obci konat pouťové oslavy.

Podmínky produkce:
Provoz posezení pouze do 23 hod dle nařízení MZ. Posezení formou restauračního zařízení, prostor pro stoly musí být ohraničen tak, aby byl oddělen kontakt osob od stolů min  1,5 m. Obsluha personálem. Při pořádání hudební produkce je zakázán prodej jídla a pití. Pořadatelé musí být označení páskou nebo vestou odlišné barvy. Kapacita sálu KD s dodržením požadovaných odstupů je max. 70 osob včetně obsluhy. Výčep nebude zapůjčen z důvodu hygieny. Pouze výčepní okénko v přísálí. Stoly a židle nesmí být vynášeny mimo prostor sálu KD. Pořadatel si musí zajistit vlastní vybavení. Parkoviště před KD není určeno pro hudební a kulturní produkce.

Doufáme, že Posezení k ukončení prázdnin již nebude podmíněno tak přísnými opatřeními a bude se moci uskutečnit v plánovaném termínu 29.8.2020.

Přejeme všem pevné zdraví a na brzkou shledanou

Vaše SDH Petrovice

Zpět na seznam aktualit